בר מצווה בכותל מחירים – כמה זה יעלה לכם

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

בר מצווה בכותל מחיר עם חברה מובילה

בעולם הדתי והחרדי נהוג לקיים את הבר מצווה לילד בכותל, בירושלים, במקום הקדוש ביותר בישראל. הפעולה מתארת חגיגה אשר מיקומה במקום קדוש שמסמלת את התקרבותם לקדוש ברוך הוא, ה'. אבל קיימת בעיה עיקרית – הכנת בר מצווה לכותל היא פעולה שדורשת הכנה מראש, התמקדות, ועוד הרבה. במאמר זה, חברת סהר לימוזין מספרת כל מה שאתם צריכים לדעת אודות המחירים המשוערים.

בר מצווה בכותל

נסיעה לכותל – איך מגיעים לכותל בירושלים

האופציה החינמית והאופציה הנפוצה ביותר היא באמצעות רכב פרטי. קיימים עוד לפחות 3 אופציות נפוצות. האופציה השנייה, באמצעות אוטובוס פרטי, המחירים המשוערים הם החל מ־2000 ₪. האופציה השלישית, ניתן להגיע לכותל באמצעות השכרת מיניבוס פרטי, לכם ולאורחים. האופציה כרוכה בעלות של כ־1,500 ₪. האופציה הרביעית והאחרונה – באמצעות השכרת לימוזינה פרטית. ניתן להשכיר לימוזינה ולהגיע לכותל בדרכים מפוארות וכיפיות יותר, העלות היא החל מ–2,000 ₪ ויכולה להסתיים במחיר של כ–3000 ₪ בגג. אלה הם 4 האופציות העומדות בפניכם, המחירים משתנים ומשוערים בלבד, ניתנים לשינוי בכל עת.

 

אטרקציות ופעילויות בירושלים – מספר אטרקציות לבחירה

במטרה להנות מהעיר ירושלים, לפני ההגעה לכותל, כדאי שתיקחו לעצמכם כמה שעות טובות מראש. ישנם עשרות אטרקציות מובילות בירושלים, אתרי תיירות, וספקים שממש תרצו להשתמש בהם בזמן החגיגה. האטרקציה הראשונה – מיני ישראל. מדובר באחד המקומות היפים ביותר שנמצא ליד העיר ירושלים. ניתן לחוות את כל מדינת ישראל בקטן, חוויה מושלמת לכם ולמשפחה. השנייה, עיר דוד ומנהרות הכותל. ללא ספק, אם אתם בירושלים אתם פשוט חייבים לבקר במנהרות הכותל ועיר דוד. מדובר באחד מהמקומות הטובים והמעניינים ביותר בירושלים. אלה הם שני האטרקציות המובילות והנפוצות ביותר בעיר ירושלים. כעת, מה לגבי הספקים והאטרקציות לאירוע הבר מצווה? הנה כמה אטרקציות שאתם חייבים להכיר:

 

  1. שירותי צילום – לכל חגיגה ושמחה חייבת להיות תיעוד שמור ובלעדי של הנעשה. בעקבות זאת, תוכלו לרכוש את שירותי הצלמים, צילום וידאו, סטילס, ועוד. שירות זה הוא החל מ־1,500 ₪.
  2. שופרות ומתופפים – העולם הדתי ידוע בשמחתו הגדולה, שופרות ומתופפים משדרגים את החוויה. צוות של שופרות ומתופפים ישמחו לספק לכם את ההצגה הטובה ביותר, את הכניסה המרשימה. השירות ניתן החל מ־1,000 ₪
  3. נגנים לכותל – המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהעלילה, היא חייבת להתבצע בצורה אידיאלית. הנגנים מתאימים את המוזיקה לסוג הבר מצווה – בר מצווה חילונית או דתית. השירות ניתן באירועי בר מצווה החל מ־1,500 ₪.
  4. בלוקים לכותל – מגנטים לאירועים יצאו כבר מהאופנה, כעת הכירו את הדבר הבא – בלוקים. בלוקים לאירועים נשמרים זמן רב יותר, מקבלים תמונה באיכות טובה יותר, והחומר גלם מושלם. השירות ניתן החל מ־990 ₪.
  5. הפרחת בלונים – הפרחת בלונים מיועדת לאירועים חגיגיים ונוצצים – ימי הולדת, בר מצווה, ועוד. ההפרחה מסמלת סוג של התחלה חדשה, מזל טוב, ודרך צלחה. השירות במחיר של 400 ₪ ומעלה.

 

כדאי ומומלץ לתכנן את הלוז היטב, ואף לערוך ארוחת בוקר חגיגית, הארוחה היא החל מ־700 ₪. בנוסף, אם אתם מעוניינים בכל התפאורה במחיר אחיד ומושלם, כדאי לשכור את שירותיה של חברת הפקות אירועים. המחיר עבור כלל השירותים ועבור הפקת בר מצווה בכותל היא החל מ- 5,000 ₪.