מגנטים לבר מצווה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

מגנטים לבר מצווה – איך בוחרים

הדרך היחידה שתבטיח לכם את הצילומים הטובים ביותר, את הזיכרונות הכי חשובים, הוא צלם האירועים. צלם האירועים יעניק לכם את שירותי הצילום ברמה הגבוהה ביותר, יעביר אותם למגנטים איכותיים, ויבטיח לכם את הזיכרונות מהאירוע בצורה הבטוחה והאידיאלית ביותר.

מגנטים לבר מצווה

צלם מגנטים לבר מצווה – בכותל או בבית?

צלם מגנטים לבר מצווה יבטיח לכם את הדרך הבטוחה לשמירת התמונות מהאירוע למשך שנים. באירועים מסוימים, הבחירה בצילומים בכותל תהיה הבחירה האידיאלית ביותר, במיוחד שמדובר באמונה ודת. לעומת זאת, זה גם בסדר וטוב להפיק את אירוע הבר מצווה בבית, בצורה אינטימית ופרטית. לרוב, אנשים שמעוניינים לחסוך כסף ועלויות, הפקת הבר מצווה בבית תהיה הבחירה הטובה והחסכונית ביותר. לעומת זאת, לאנשים שמעוניינים בהשקעה, בחירת הבר המצווה בכותל תהיה הזדמנות חגיגית לשמח את הבן. מקום הבחירה תלויה במשנים רבים, בהחלטת ההורים, ובנסיבות הקיימות. ככה או ככה, אם אתם מתכננים את האירוע בבית או בכותל, אתם לא יכולים לוותר על צלם המגנטים, הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע והוא נכס.

איך בוחרים מגנטים לבר מצווה?

כמו בכל שירות או מוצר שנצטרך לבחור, גם הפעם ישנה מתודולוגיה שנקבעה מראש. ישנם עשרות פרמטרים אשר מספרים לנו כיצד לבחור מגנטים לבר מצווה, נתרכז בחלק קטן מהם. הנה הדרכים לבחירת מגנטים לבר מצווה בצורה מקצועית ואיכותית, כזאת שתבטיח מגנטים איכותיים ללא אכזבה:

  1. הכל מתחיל בצלם המגנטים – הכל מתחיל ומסתיים בצלם המגנטים שלכם, רוב העבודה האיכותית תלויה בצלם המגנטים, בזוויות הצילום שמתרחשות באירוע, הבאת החומר והוספת האפקטים, וכמובן המצלמה שאיתה צלם המגנטים ישתמש. כל אלה ישפיעו על התוצר הסופי, ולכן הבחירה בצלם מגנטים איכותי חייבת להיעשות בצורה נכונה.
  2. איכות התמונה – אם חשבתם שאיכות התמונה לא חשובה מספיק, כדאי שתחשבו שוב. מגנטים לבר מצווה שנעשים בצורה איכותית וברורה תלויים רבות בצלם המגנטים, באיכות התמונה שהוא מפיק, בזוויות הצילום הנהדרות, וכמובן באיכות המצלמה. אל תתפשרו! בדקו את תיק העבודות של צלם המגנטים, ובחנו את העבודה בפועל. ללא ספק, איכות התמונה מהווה חשיבות עליונה.
  3. איכות ההדפסה – איכות ההדפסה חייבת להיעשות בצורה הטובה ביותר, איכות הדפסה במדפסת דיו לא תהיה באיכות גבוהה מספיק, כדאי שתזכרו זאת. לפיכך, הרבה מאוד צלמים משתמשים בהדפסת דיו נוזלי על דף לבן ולאחר מכן מבצעים שכבת הגנה באמצעות ניילון איכותי, למינציה. אל תתפשרו, בחרו באיכות הדפסה ברמה איכותית מספיק, כזאת שתשמור על התמונה לאורך שנים.
  4. גודל המגנט – בעת הבחירה, כדאי להבין מהם הדרישות שלנו ובעיקר מהו גודל המגנט הרצוי. זה נכון, גודל המגנט יגדיל משמעותית את המחיר אבל לעיתים זה ישתלם. ככל שהמגנט יהיה בגודל יותר גדול, כך איכות התמונה תשתפר, הפיקסלים יהיו גבוהים יותר, והתוצר יהיה פשוט מהמם. בחרו בגודל המתאים לכם, אל תתפשרו.

אלה הם ארבעת הפרמטרים לבחירת מגנטים לבר מצווה, אל תתפשרו על ארבעת הפרמטרים, בחרו באיכות. כדאי לציין: חלק מהפרמטרים והתנאים שלנו לאיכות גבוהה יהיו בתוספת תשלום. הבחירה נמצאת בידיים שלכם, כעת הגיע הזמן לחשוב ולהבין כיצד לבחור את המגנטים האיכותיים ביותר.

כמה עולה מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה היא דרך מעולה וטובה מאוד להעביר את הזיכרונות מהאירוע ולשמר אותם לשנים ארוכות. כדאי לקחת בחשבון גם אופציה שהמגנט לא ישרוד, ולכן צלמו כמה תמונות מהאירוע גם בטלפון החכם שלכם. אז כמה עולה מגנטים לבר מצווה? צילום התמונות + המגנטים יהיו בטווח של 500-1,000 ₪ עבור עד 500 מגנטים לכל היותר. במקרים שבהם תרצו להגדיל את הכמות ייתכן שתצטרכו לשלם תוספת. כמו כן, המחירים משתנים בהתאם לדרישות שלנו, בהתאם לניסיון של צלם המגנטים, וכמובן בהתאם לחומרים. מקווים שהצלחנו לסייע, בברכה צוות ורסה הפקות.