בלונים לאירועים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

בלונים לאירועים עם ורסה הפקות

בשנים האחרונות, בלונים לאירועים היה נפוץ באירועים גדולים ורשמיים, אירועי חברה, ואירועי יח"צ. כעת, בשנת 2020-2021, בלונים נמצאו גם באירועים הקטנים והאינטימיים ביותר כמו: חגיגות ימי הולדת, חתונות, בר מצוות, וחגיגות נוספות. ומהצד השני, לאחר שהבלונים הגיעו לכל מקום, עלתה הדרישה לחוויה אחרת, מקורית יותר, ואם הקפדה לפרטים הקטנים! הכירו את השירות החדש – סידור בלונים. שירות זה, מאפשר לעצב את הבלונים בהתאמה אישית וייחודית, להציג כיתוב מסוים, ולהעניק צבע ייחודי לבלון.

בלונים לאירועים

סידור בלונים לאירועים – כמה זה חשוב

בעבר הרחוק, היה מספיק להציב בלונים רגילים בצבעים שונים בחדר ולקוות שהצד השני יתלהב מזה. כיום, בעידן המתקדם של שנת 2021, כבר לא מספיק להציב בלונים בצבעים, אלה גם צריך לדאוג לייחודיות שלהם. לאכול את אותו האוכל כל הזמן זה כבר לא מספיק, ולכן תדרשו להיות ייחודיים, יצירתיים, ויותר רגישים. סידור בלונים לאירועים נועד במטרה לצאת מהמסגרת המוכרת, ולהעניק עניין ויופי לבלון הפשוט והמוכר. בנוסף, סידור בלונים מותאם בהתאם לאירוע, בהתאם לאדם המקבל, ובעיצוב הכי יפה שאפשר לבקש. ועדיין, מתעוררת לה שאלה צפויה: "למה אני צריך את זה"? כמה זה באמת חשוב? הנה כמה סיבות:

  1. לצאת מהבועה המוכרת ולעניין את הבן\ת זוג – כמעט כל אחד, במהלך חייו הזוגיים קיבל מתנה. לרוב, בימי ההולדת הצד השני פוצץ את החדר בבלונים בשלל צבעים, זה יפה והכל, אבל זה עדיין לא מספיק. אחד היתרונות בסידור בלונים לאירועים היא לתת לצד השני עניין, לחדש, ולרגש בו זמנית. בקיצור, לצאת מהבועה המוכרת ולעניין את האחר, את האדם שאנחנו אוהבים. לדוגמא: אם אותו אדם מקבל כל שנה את אותה אווירה, את אותם הצבעים והבלונים, זה מתחיל לשעמם. לכן, ובעקבות זאת, כדאי לחדש, לסדר את הבלונים בצורה אחרת, להוסיף כיתוב אליהם, ולרגש יותר.
  2. הסידור הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה – סידור בלונים מעניק תחושה של אהבה והשקעה, במטרה לשמח ולעניין את הצד השני, נצטרך להיות יצירתיים, לסדר את הבלונים בצורות וצבעים שונים, לכתוב על הבלונים כיתוב מרגש ומהמם, ולהפוך את כל החוויה ליוקרתית. לדוגמא: אפשר לסדר את הבלונים על הקיר בצבעים דומיננטיים ורומנטיים, בנוסף לזה כדאי שהמיטה תהיה הפריט הכי בולט. ניתן לפזר על המיטה פרחים אדומים, להוסיף נורות לד לצידה, ועל המיטה להניח את המתנה (לצורך הדוגמא: שוקולדים ויין). מעבר לכך, כדאי שאחד מהבלונים יהיו גדולים עם כיתוב כמו: "שירן אני אוהב אותך" או: "מזל טוב נסיך שלי". דוגמא זאת היא הנפוצה ביותר לימי הולדת, וימי נישואין, ונחשבת כמפתיעה והמרגשת ביותר.
  3. המקום נראה אחרת לגמרי – תרומתם הגדולה של בלונים לאירועים היא ענקית ללא ספק. בלונים לאירועים הופכים את המקום ליפה יותר, צבעוני, ועם הרבה אהבה. בנוסף, הבלונים מכניסים אווירה אחרת לגמרי, רומנטית יותר ומלאת חמימות. כאשר מתכננים את המקום בצורה טובה ונכונה, הדברים יכולים להיראות אחרת לגמרי – החל מאווירה טובה יותר, שינוי מצבי הרוח, ועוד.

אלה הם שלושת הסיבות והיתרונות שמספרות על ההצדקה לעשיית אירוע חגיגי בשילוב בלונים לאירועים. בנוסף, ישנם עוד עשרות פרמטרים שמצדיקים את השימוש בשירות, והשירות כמעט חובה לחגיגת אירועים רשמיים ורומנטיים. יש כאלה שיגידו: "ללא בלונים אין אירוע" וזה די נכון, זה הופך את האירוע ליפה יותר.

לאיזה אירועים בלונים יכולים להתאים

באופן כללי והגיוני, בלונים מתאימים לכל סוגי האירועים הנדרשים – אירועים פרטיים ועסקיים כאחד. בלונים מעניקים לבן\ת זוג אפשרות לרגש יותר את הצד השני, לשנות את מצבי האווירה והרוח, ולהשקיע. בסופו של עניין, בלונים לאירועים תורמים מאוד, משמחים את הצד השני, ומפתיעים. ועדיין, ישנם אירועים שבהם בלונים הם יותר נפוצים ונדרשים. מהם אותם האירועים? באיזה אירועים זה הכי יכול להתאים? הנה הרשימה:

  1. ימי הולדת ומסיבות פרטיות – ימי הולדת ומסיבות פרטיות הם האירועים הנפוצים ביותר שבהם תוכלו לראות את הבלונים מככבים בשורה הראשונה. הבלונים הנמצאים בימי ההולדת והאירועים הפרטיים מסמלים דרך חדשה, מגבירים את החוויה, ומשפיעים על מצבי הרוח. ללא צל של ספק, ימי הולדת לא יכולים להתרחש ללא בלונים.
  2. חתונות ואירועים חגיגיים – בחתונות ואירועים חגיגיים מגוונים הבלונים הם חלק בלתי נפרד. למעשה, כמעט ולא מתרחשת חתונה בלי בלונים, או קישוטים מסוימים. חתונה מתוכננת עד לפרטים הכי קטנים: החל מבחירת ספקים שונים, ועד לעיצוב המקום.
  3. אירועים עסקיים – באירועים עסקיים ובחברות הייטק בלונים באירועים הם חלק בלתי נפרד מהשמחה. הבלונים והחגיגה מתקיימת כאשר המשרד הגיע להישג גדול, או לפיתוח חדשני. במקרים כאלה, הבעלים וצוות המשרד חוגג ומקים אירועים עסקים בשילוב בלונים עם תווית של ציוני הדרך. בכל מקרה, גם באירועים עסקיים, גם באירועי חברה והייטק, הבלונים עדיין נדרשים.
  4. חינות ובריתות – חינות ובריתות הם חגיגה נפלאה, לאור המצב, נדרשת חגיגה גדולה. במקרים כאלה, הדרישה העצומה לבלונים ולעיצוב המקום היא לגיטימית מאוד. ברית מסמלת ילד חדש שהגיע לעולם, ולכן השמחה עצומה אף יותר, בהרבה מקרים משתמשים בבלונים ומעצבים את החגיגה.

ישנם הרבה מאוד אירועים שבהם הבלונים הפכו לשם גדול ולחגיגה עצומה, אלה הם חלק מהאירועים. למעשה, אנחנו יכולים להגיד במלוא הביטחון – בלונים מתאימים לכל סוגי האירועים, קטנים וגדולים כאחד. מעוניינים בהפקת אירועים? בבלונים לאירוע? התקשרו עכשיו 050-689-9908

כמה עולה להזמין בלונים לאירוע – מחירון לשנת 2021

המחירים עבור הזמנת בלונים לאירוע משתנים תמיד, תלויים בכמות הבלונים, ובכמות ההשקעה. כמו כן, המחיר עבור הזמנת בלונים תלויה רבות באיש הבלונים או בחברה, כמו בכל דבר יש כאלה שייקחו יותר, ויש כאלה שפחות. לרוב, המחירים עבור הזמנת בלונים מתחילים ב- 1,000 ₪ ומסתיימים ב- 2,500 ₪. ייתכן שהמחירים עשויים להשתנות מספק כזה לאחר, אלה הם המחירים המשוערים בלבד.

אז כמה עולה להזמין בלונים לאירוע? מחירון חדש לשנת 2021:

סוג השירות מחירים משוערים
מחיר עבור סידור בלונים לאירועים החל מ- 1,000 ₪
בלונים לאירועים מחירים לימי הולדת החל מ- 600 ₪
כמה עולה קיר בלונים לחתונה \ בר מצווה החל מ- 2,000 ₪
עלויות עבור קשת בלונים לחתונות או בר מצוות החל מ- 1,000 ₪
מחירים עבור עיצוב בלונים להצעת הנישואין החל מ- 600 ₪
עלויות עבור סידור ועיצוב בלונים למסיבת הרווקות החל מ- 800 ₪
מחירים עבור עיצוב בלונים לאירועים גדולים החל מ- 2,000 ₪
מחיר עבור עיצוב במת חתונה או רחבת ריקודים החל מ- 1,500 ₪


* מחירים אלה כוללים מע"מ וניתנים לשינוי בהתאם למדיניות האתר ורסה הפקות

מעוניינים בעיצוב או סידור בלונים למטרות ממוקדות יותר? חברת ורסה הפקות תדאג לכם. מהיום, אפשר להזמין בלונים לאירועים מבלי לקרוע את הארנק, ורסה חוסכת לכם כסף. חברת ורסה תעניק לכם שירותי הפקת אירועים מא' ועד ת' הכוללים גם עיצוב וסידור הבלונים לחוויה מושלמת. לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו – 050-689-9908 או מלאו את הפרטים בטופס הצדדי.

https://mostbet-games.net/pl/