ניהול אירועים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

ניהול אירועים – כמה זה באמת עולה

לא משנה באיזה אירוע מדובר, הפקה וניהול של אירועים היא משימה לא פשוטה, דורשת מאיתנו הכנה מוקדמת, והרבה מאוד מוטיבציה להצלחה. בניהול האירוע סדר המשימות הוא חובה, בחירת הספקים והאוכל היא מאסט, והבעיות… חייבות להיעלם כלא היו. תמיד יש הפתעות, ותפקידו של מארגן האירוע הוא למנוע אותם. במילים אחרות: מנהל האירוע ידאג שהכל יעבור בצורה השקטה ביותר. אז כמה באמת עולה לנהל אירוע? כמה זה יעלה לכם? יצאנו לבדוק.

מנהל אירועים מקצועי עם 20 שנות ניסיון
ייעוץ לכל אירוע ללא התחייבות וללא תשלום

להזמנות חייגו כעת:
050-689-9908

ניהול אירועים

מה עושה מנהל אירועים

מנהל אירועים הוא תפקיד חשוב, האדם שנוטל את האחריות חייב לתפקד בצורה מקצועית ואיכותית. למנהל האירועים יש תפקידים רבים החל מסדר ואירוע תקין, מניעת הפתעות ובעיות שעלולות להתרחש, עיקובים מיותרים, ניהול של הספקים, ובעיקר סידור כללי של האירוע. "מילים יפות כדורבנות" ועדיין, זה לא מסתכם בכך. הנה כמה מטלות שמנהל אירועים חייב לבצע: הראשונה, ניהול של ספקים ודיבור עם נותני השירות. השנייה, קביעה וניהול של לו"ז האירוע ע"פ ההתאמות האישיות של הלקוח. השלישית, סידור מקומות הישיבה והאורחים. בין כל שלושת המשימות האלה, יש גם משימות צדדיות וחשובות. ללא ספק, תפקידו של מנהל האירועים הוא חשוב וקריטי להצלחת האירוע. אם אתם מעוניינים במנהל אירועים, בחרו אותו בקפידה.

ניהול אירועים – כמה זה עולה

ניהול אירועים היא משימה לא פשוטה, במהלכה יש לדאוג להרבה דברים, יש לספק את הדברים בזמן, ולהתעמת עם נותני השירותים לקבלת תוצאה אפקטיבית יותר. ללא ספק, ניהול אירועים היא משימה מאתגרת. ועדיין, ישנה שאלה מאוד מעניינת – כמה זה באמת עולה? ורסה הפקות יצאו לבדוק:

  1. ציוד הגברה – ציוד ההגברה נע בין 1,000 ₪ ויכול להסתיים גם ב- 5,000 ₪ לכל היותר. באירועים קטנים, הנזק יהיה מזערי שעומד על 1,000-2000 ₪. לעומת זאת, באירועים קצת יותר מושקעים וגדולים, ייתכן שהסכום יחרוג אפילו עד ל- 3,500-5,000 ₪ במקסימום.
  2. השכרת ציוד – השכרת הציוד תלויה רבות בסוג הציוד הנדרש, איכותו, מיקומו, וזמן השכרתו. השכרת אוהלים לאירועים יתחילו ב- 1,200 ₪ ויסתיימו ב- 4,000 ₪ עד ל- 100 מטרים רבועים. ומהצד השני, השכרת רשת או פתרונות הצללה יעלו לכם כ- 20-40 ₪ עבור מטר רבוע. קיימים עוד מגוון רחב של ציוד לאירועים, החל מ- תאורה יפה, מקרנים, עיצובים למיניהם, קישוטים, ועוד.

אם מדובר באירוע קטן, הנזק המינימלי שצפוי הוא כ- 5,000-6,000 ₪ (כולל דמי ניהול). לעומת זאת, אם מדובר באירוע די גדול, המחיר הצפוי הוא כ- 10,000-15,000 ₪ (כולל דמי הניהול וההפקה). את המחירים המלאים, תוכלו לראות באתרים נוספים שמרכזים מחירונים לדוגמא.

הכירו את ורסה – ניהול אירועים בפריסה ארצית

ורסה הפקות הוקמה במטרה לספק הפקת אירועים מחוץ לקופסה, אירועים חגיגיים ומושלמים הכוללים: הפקה וניהול של האירוע בהתאמה אישית, צילום של האירוע ממגוון זוויות צילום, פעילויות ואטרקציות, ועוד. שירות ברמה הגבוהה, יחסי אנוש טובים, וייעוץ מקיף לפני העשייה. לורסה יש את הניסיון, היכולות, והזמן, להפוך כל אירוע לנוצץ, מעניין, ויוקרתי. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר בקרו באתר.