מראת סלפי

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

מראת סלפי לאירועים זה בדיוק מה שאתם צריכים

מחפשים משהו מטריף? רוצים שהילדים ירגעו באירוע בר המצווה? אז מראת סלפי לאירועים זה בדיוק מה שחשבתם עליו כדי לשגע את הילדים ופשוט להפוך את הבר או בת מצווש להרבה יותר מיוחדת, האטרקציה החדשה מטריפה את הילדים והופכת את האזור של מראת הסלפי לאזור הכי מבוקש באירוע שלכם, אז לאיזה אירועים זה מתאים? בעיקרון לכל אירוע.

למה להזמין מראת סלפי מורסה הפקות?

  • ייעוץ והצעת מחיר חינם – לא עוד לתשלום עבור הצעות מחיר או ייעוץ טלפוני, אצלנו ניתן להתיייעץ חינם עם צוות המומחים שלנו שגם ידעו להתאים לכם את מראת הסלפי במיוחד לאירוע שלכם.
  • בחירת גודל המגנט – אתם בוחרים את הגודל של המגנט או התמונה שיוצאת מן המראה, ניתן לבקש גודל 15 על 10 או גודל אחר בהתאם לאירוע שלכם, ניתן גם להזמין בלוקים מעץ לאירוע בתוספת תשלום

אז איך זה עובד?

אתם מגיעים למראה, שמאובזרת עם כל הציוד הכי יוקרתי שיש כאילו אתם בשטיח האדום בטקס האוסקר, עליכם ללחוץ על המראה ומיד לאחר כ-3,2,1 המראה תצלם אתכם ותוך מספר שניות תקבלו מגנט בהתאם לסוג האירוע שלכם, כמובן שניתן לעצב מגנט מותאם אישית בדיוק כמו במגנטים לאירועים, בנוסף כל מי שמזמין מאיתנו מראת סלפי מקבל מגוון אביזרים להצטלם איתם, כובעים, משקפיים, כריות, ועוד ועוד! שווה להגיע אלינו לפגישת ייעוץ כדי לראות איך זה עובד בדיוק, מה שמובטח לכם שהילדים ירגעו ואתם תהנו מאירוע מדהים.