פעילות גיבוש

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

פעילות גיבוש

פעילות גיבוש לעובדים הינה הכרחית, ממגוון סיבות. מדוע זה חשוב וכיצד תפיקו פעילות גיבוש באופן הטוב ביותר? להלן הפרטים שכל מעסיק חייב לדעת

פעילות גיבוש לצוות קטן או גדול

זה לא סוד כי בשנים האחרונות שוק התעסוקה בישראל השתנה באופן משמעותי, וזאת לאור מעברים תכופים בין מקומות עבודה וכן שאיפה של העובדים לקבלת ערך מוסף ממקום העבודה שלהם. למעשה, בית עסק או חברה אשר לא תדע להעניק לעובדים פעילויות גיבוש עשויה למצוא את עצמה עם עובדים אשר נוטשים את החברה, וזאת לאור העובדה כי מחקרים אשר בוצעו בתחום הניהול הראו באופן חד משמעי כי עובד מעוניין להישאר במקום עבודה בו הוא מרגיש חלק, ובעל משמעות.לכן, פעילות גיבוש לעובדים או פעילות גיבוש לצוות היא הכרחית לצורך הגברת הנאמנות של העובד, כמו גם מתן חוויה ייחודית אשר תאפשר לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר, כמו גם את שדרת הניהול הבכירה. זאת ועוד, ניתן לראות כיצד חברות רבות במשק הישראלי מעוניין להפיק פעילות גיבוש בחוף הים או במלון כחלק מהרצון לגבש את העובדים כמו גם להעביר תכנים מקצועיים ואישים, ולכן ישנה חשיבות להתקשרות עם חברת הפקה מקצועית אשר תדע לספק לכם את המענה הנדרש מבחינת יום הגיבוש אשר חייב להתבצע באמצעות לו"ז מתוכנן מראש אשר הוא גדוש בפעילויות. ככל שהפעילויות אותן תפיקו יהיו מדויקות יותר, כך ניתן יהיה להבטיח כי העובדים יהיו מרוצים כי יתבצע תהליך של גיבוש אשר הוא הכרחי בכל מקום עבודה, ובפרט בעידן שבו עובדים רבים שוקלים לעזוב בשל חוסר יחס אישי או תחושה כי הם עוד "עובד" בשורה. למעשה, באמצעות הפקה מקצועית אשר מתבצעת ע"י חברה מובילה בתחומה תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר אשר מותאם לא רק למטרות השיווקיות והעסקיות של הגברת הנאמנות אלא גם בשל העובדה כי עליכם מוטלת האחראיות בתור מקום עבודה לספק ערך מוסף לעובד אשר יחוש כי הוא חשוב וחיוני, כאשר ככל שהעובד יהיה מרוצה יותר כמו גם מרגיש חלק מהקבוצה כך הוא יישאר זמן יותר בעבודה, כמו גם ישקיע יותר במסגרת הצוות או הקבוצה עמה הוא עובד ביום יום. על כן, כיצד תוכלו לתכנן פעילות גיבוש עובדים אשר מתנהלת על הצד הטוב ביותר וברמת שביעות רצון גבוהה הן מצד העובד והן מצד השדרה הניהולית? להלן הפרטים.

מהן האפשרויות אשר עומדות בפניכם לצורך פעילות גיבוש לעובדים?

כאמור, בעידן הנוכחי ישנה חשיבות עליונה להפקה של אירועי גיבוש במהלך השנה, כאשר ניתן גם להפיק אירוע גדול אשר נערך במשך מספר ימים, לטובת העובדים. לאור העובדה כי ענף האירועים בישראל ובפרט פעילויות הגיבוש הפכו להפקות ענק אשר העובדים מצפים לו בכיליון עיינים, כחלק מערך המוסף אותו מעניק העסק או החברה בעבור העובד. בנוסף, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי ברשתות החברתיות ניתן לראות כיצד חברות מפיקות פעילויות גיבוש יוקרתיות במיוחד אשר משלבות מגוון רחב של אטרקציות.

  • בין אם מדובר בפעילות גיבוש בים באמצעות גלשנים
  • ארוחות שף
  • שולחנות משחק
  • סוני פלייסטישן / אקס בוקס לעובדים
  • משחקי חברה
  • ועוד מגוון אפשרויות

כאשר אחד הטרנדים הבולטים בתחום הוא עיצוב ומיתוג של האירוע בהתאם למיתוג של החברה, כך שלמעשה מתקבל פעילות גיבוש מדויקת אשר מותאמת לא רק לצרכים של העובד, אלא גם של החברה אשר מעוניינת לגבש את העובדים ולהגביר את שביעות רצונם במהלך שהותם בעבודה. ריבוי שעות העבודה במשרדים היא איננה אינדקציה ליחסים הבין אישים בין העובדים, ולכן ישנה חשיבות להפקה של אירוע אשר מתבסס על מעורבות של העובדים האחד עם השני, כאשר הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות התקשרות עם חברת ורסה הפקות אשר תפיק בעבורכם אירוע בלתי נשכח אשר משלב אלמנטים ייחודים אשר נעשים באופן אישי ע"י צוותים מומחים לתחום אשר מעניקים לכם מענה אשר כולל אשר יספק את הצרכים המקצועיים שלכם באופן מלא, תוך מתן דגש על יחס אישי אשר ניתן לכם לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב קיום האירוע אשר יכול להתבצע בכל מקום בארץ או בעולם.

פלייסטישן לפעילות גיבוש

צוות מקצועי ומיומן אשר יעניק לכם את המעטפת הטובה ביותר לצורך הפקת גיבוש עובדים

חברת ורסה הפקות הוקמה בשנת 2006  ומאז הפיקה בהצלחה מרובה מאות אירועים בכל רחבי הארץ, כמו גם בעולם. החברה, אשר הוקמה מתוך צורך לתת מענה לקהילה העסקית מאפשרת לכם לקבל צוות מקצועי של מפיקי אירועים אשר יפיקו בעבורכם פעילויות גיבוש נהדרות ואטרקטיביות אשר יהפכו את היום לבלתי נשכח ומרגש במיוחד. באמצעות נציגי החברה תוכלו להיות בטוחים כי האירוע שלכם יהפוך לאירוע חוויתי וכיפי במיוחד, וזאת בשל שלל אטרקציות ייחודיות אשר ניתנות במסגרת היום,תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. בחברת ורסה הפקות יבנו בעבורכם לו"ז מלא בעבור הפעילות, כאשר לאורך כל שלב בתהליך תוכלו לקבל מענה מדויק אשר מותאם אליכם באופן אישי וכן לחזון שלכם לגבי פעילות הגיבוש. מתוך הבנה כי כל מעסיק רוצה להעניק לעובדים שלו את החוויה הטובה ביותר, אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות החברות והעסקים אשר קיבלו שירות של הפקת אירועי גיבוש בכל רחבי הארץ, הן לעסקים קטנים והן לעסקים גדולים. בנוסף, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הצעת המחיר הטובה ביותר בעבור השירות, וזאת לאור העובדה כי חברת ורסה הפקות חרטה על דגלה לספק שירות מהימן ומקצועי במחיר נוח לכל כיס, ובהתאם לתקציב שלכם. לכן, בעת התקשרות עם החברה תוכלו לקבל הצעת מחיר אשר תואמת את התקציב עליו חשבתם מראש, מתוך ידיעה ברורה כי האירוע שלכם יהיה אירוע מושלם אשר משלב את כל האלמנטים אשר גורמים לגיבוש העובדים להיות אפקטיבי ונכון.

מתלבטים לגבי פעילויות מומלצות לעובדים? הצוות המקצועי של חברת ורסה הפקות כאן לשרותכם

לקבלת ייעוץ ראשוני בעבור האירוע שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות התקשרות דרך האתר הרשמי, כך שתוכלו לקבל רעיונות מקוריים לצורך הפקה של פעילויות מקוריות אשר כוללות בין היתר גיבוש עובדים בים, גיבוש עובדים בצפון או במרכז וכן אפשרויות נוספות לגיבוש של העובדים מעבר לים במלונות מובילים. החברה מתמחה בהפקה של אירועים לחברות ועסקים הן בישראל והן בעולם, ולכן תוכלו לקבל מעטפת מקצועית אשר מתבססת על ניסיון של שנים רבות בענף. לקוחות החברה אשר קיבלו את השירות דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד, כפי שעלה מסקרים אשר בוצעו לאחר קיום הפעילות, ולכן אם אתם מתלבטים לגבי פעילות מתאימה אין כל ספק כי נציגי החברה יענו לכם על הצרכים ועל השאיפות, עד לשביעות רצונכם המלאה. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ צרו כבר עוד היום בכדי להתחיל בהתקשרות, במהלכה תיבנה בעבורכם תוכנית פרטנית אשר תגרום לכך כי העובדים יחושו כי הוקדשה מחשבה מעמיקה על כל שלב ושלב, ובכך תבטיחו כי שהותם במקום העובדה תהיה חיובית כמו גם חברתית.