הפקת אירועים לחברות הייטק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

הפקת אירועים לחברות הייטק עם ורסה הפקות

אירועים של חברות הייטק הינם אירועים ייחודים אשר עליהם יש לשים דגשים מיוחדים לצורך הפקה מושלמת ומדויקת. באמצעות חברת ורסה הפקות אשר מתמחה בהפקה של אירועים לחברות הייטק תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר בענף. 

הפקת אירועים לחברות הייטק

הפקת אירועים לחברות הייטק – רק באמצעות מקצוענים

הפקות אירועים לחברות הייטק כמו גם הפקת אירועים עסקיים מחייבת התקשרות עם חברת הפקה מקצועית, וזאת לאור העובדה כי ענף ההייטק הינו ענף מוביל ויוקרתי במיוחד אשר מחייב סטנדרטים גבוהים מאוד בכל הקשור להפקה של אירוע. לכן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות אירועים חברות וארגונים הפכו לאירועי ענק אשר מדווחים גם בתקשורת, לאור ההשקעה הרבה וכן הירידה לפרטים אשר היא אופיינת מאוד בכל הקשור לאירועי חברות הייטק מובילות, הן בארץ והן בעולם. לכן, אם אתם מתכננים בקרוב אירוע חברה אנו מזמינים אתכם להתקשר עם חברת ורסה הפקות אשר נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום של הפקות אירועים, כל זאת לאור מוניטין של שנים והצלחה משמעותית בהפקה של אירועים בכל רחבי הארץ, כמו גם בעולם.

ורסה הפקות – חברת ההפקות המובילה בישראל

חברת " ורסה הפקות" הוקמה בשנת 2001 על ידי תומר אביטל, שהוא היום מבעלי "ורסה הפקות – הפקות ורסטיליות"'. חברה הוקמה מתוך הצורך במתן שירות לעולם העסקי הצמא לאירועים עסקיים תחת קורת גג אחת, והיא עוסקת בכל הקשור לתחום הפקת אירועים – מאירוע הייטק מצומצם ואישי ועד הפקה לקבוצות  של אלפי בני אדם, כאשר החברה מתמחה בהפקה של אירועים לחברות הייטק אשר מתקיימים הן בישראל והן בעולם, בהתאם לדרישות הלקוח. צוות העובדים של החברה מורכב ממפיקי אירועים בעלי מוניטין של שנים רבות אשר הפיקו בהצלחה מאות אירועים, ברמת שביעות רצון גבוהה מאוד ועם ניקוד גבוהה, כפי שניתן לראות באתרי מדרג מתמחים וכן באתר החברה אשר מציג את המלצות הלקוחות. לחברה רקורד מוכח בתחום אשר יבטיח כי אירוע החברה שלכם יהיה אירוע מקצועי, מדויק וכזה אשר נעשה בשקיפות מלאה מולכם, כאשר המפיקים נגישים וזמינים לכל אורך תהליך הפקת האירוע, החל משלב התוכניות האסטרטגיות אשר מבוססת על נקודת מבטכם ועל החזון שלכם לגבי האירוע ועד ליום האירוע עצמו. יתרה מכך, לטובת האירוע שלכם יוקצו צוות מקצועי ייעודי אשר ילווה אתכם במהלך האירוע ויבטיח כי הכול מתנהל כשורה וע"פ התוכניות, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת אשר תבטיח את כדאיות ההשקעה הנדרשת לצורך הפקת אירוע לחברת הייטק אשר מעוניינת למצב את עצמה ביחס למתחרים, כמו גם לספק לעובדים חוויה יוצאת דופן בדמות אירוע חברה מהוקצע אשר נעשה בהלימה מוחלטת למיתוג של החברה, ולערך המוסף אותו נרצה להעניק במסגרת האירוע.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות הפקת אירוע הייטק? נציגי חברת ורסה הפקות כאן לשרותכם

כאמור, חברת ורסה הפקות מתמחה בתחום של סדנאות לחברות הייטק וכן אירועים חברות ואירועים אשר מתקיימים באופן מקצועי ומיומן, כאשר באמצעות תכנון מדויק אשר מתבסס על הצרכים שלכם תוכלו להיות בראש שקט כי האירוע שלכם יהיה אירוע אשר עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר של ענף ההייטק אשר מחייב שימת דגש על הדקויות הקטנות והגדולות לצורך אירוע מושלם. על כן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באמצעות התקשרות למרכז השירות של החברה או באמצעות השארת פרטים, כך שתוכלו להתחיל בתהליך של הפקת אירוע הייטק בלתי נשכח וחיובי בצורה בלתי רגילה.