המירוץ למיליון

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

פעילות גיבוש המירוץ למיליון עם ורסה הפקות

שוברים את הראש לגבי פעילות גיבוש מקורית בעבור העובדים? ובכן, באמצעות חברת ורסה הפקות תוכלו לספק להם חוויה בלתי נשכחת בדמות הפקת המירוץ למיליון אשר תגבש ותיחרט היטב בזיכרונם של העובדים. כל הפרטים אודות פעילות גיבוש מקורית

המירוץ למיליון

פעילות תחרותית, מאתגרת, מהירה ומהנה ברחובות העיר. הצטרפו למשחק קבוצתי תחרותי בין המשתתפים. פגשו אתגרים מפתיעים אשר ידרשו מכם לקבל החלטות ברגע. בואו להתנסות בחוויה שתיקח אתכם לסיור בין דתות, עמים, תקופות, מלכים וכובשים.

המשחק המקדים (חדש):

לפני כל משחק אנו מקיימים משחק מקדים לכלל עובדי החברה, ובמיוחד לראשי צוותים. המשחק המקדים מתחיל מספר ימים לפני האירוע. הוראות מיוחדות נשלחות לראשי הקבוצות המיועדים ליום הפעילות, דרך קבוצת הווטסאפ.

משחק ההדגמה כולל 6 משימות קטנות ומצחיקות המאפשרות לראשי הקבוצות ללמוד את כל הטריקים והדרכים להשיג נקודות במשחק ולבסוף משימה אחת הדורשת מהם למצוא את שאר חברי הצוות שלהם ולהסריט לשאגת ניצחון. הנקודות עבור שאגת הניצחון משפיעות על תוצאות המשחק ביום הגיבוש עצמו.

יתרונות:

  • יצירת BUZZ בקרב העובדים וציפייה ליום הפעילות.
  • היכרות עם המשחק והמערכת והפחתת חרדות בקרב העובדים
  • גיבוש, שמחה והנאה.
  • חיסכון זמן משמעותי ביום האירוע.
 

הפעילות מחולקת למספר אתגרים חופפים:

  • האפליקציה מדרגת את הקבוצות בזמן אמת ובהתאם למשימות שביצעו.
  • המשתתפים יכולים לראות את הדירוג והניקוד של קבוצתם אל מול המתחרים בלחיצת כפתור.
  • המשתתפים יכולים לצפות בתמונות שצילמו הקבוצות המתחרות בכל רגע נתון, "לרגל ולגנוב" רעיונות.

 

ניווט היסטורי, תרבותי, עירוני: על מנת לזכות בנקודות תצטרכו להגיע לנקודות מפתח ולגייס תושבים מקומיים לביצוע משימות משעשעות ונועזות. לצלם את כל חברי הקבוצה מרחפים באוויר, להרקיד 5 אנשים זרים, לחתל תינוק או לבשל במסעדה מקומית הן רק חלק -50 המשימות האפשריות לכל קבוצה.

 

משימות מזדמנות: בעזרת הטלפונים החכמים תצטרך כל אחת מהקבוצות לבצע משימות מזדמנות שישלחו אליהן בזמן אמת לטלפון הנייד. המשימות היתוליות ומאתגרות וידרשו מחברי הקבוצה ללכת עד הקצה בכדי לזכות בפרס. משימות אלה תחומות בזמן והן מאבדות ניקוד ככל שקבוצות אחרות יקדימו לשלוח את פתרונותיהן ותמונותיהן.

 

חידות ושאלות (אופציה): משימות אלה הן למעשה חידות הנוגעות בעולם התוכן של הארגון ובפרטים האישיים של החברים בו. "מי הסבתא הצעירה ביותר בצוות? מי טס השנה הכי הרבה פעמים לחו"ל? כמה ילדים מגויסים יש לכלל חברי הקבוצה, מהו הרכיב הפעיל בתרופה X ועוד… משימות אלו מופיעות כמשימות מתפרצות ומעניקות ניקוד לקבוצות הראשונות שעונות נכונה.

גיבוש עובדים – בעלת חשיבות עליונה בעבור כל מעסיק

בשנים האחרונות מתמודדים מעסיקים רבים עם השאלה מהי פעילות הגיבוש הטובה ביותר אותה ניתן להעניק לעובדים, כל זאת מתוך הבנה כי כיום על כל בעל עסק או חברה לספק פעילויות שוטפות אשר יגרמו לעובד לחוש בעל ערך מוסף וחלק מהקבוצה, כחלק מהרצון להעניק לו חוויה חיובית בעת שהייתו במקום העבודה. לכן, ניתן לראות כי לא מעט מעסיקים שוברים את הראש לגבי פעילות ייחודית אשר תאפשר הן לגבש את העובדים והן להעביר תכנים מקצועיים, כאשר באמצעות חבת ורסה הפקות תוכלו להפיק אירוע משמעותי אשר כולל הפקת אירוע בסגנון המירוץ למיליון, כאשר מדובר בהפקה של ממש אשר כוללת אלמנטים אשר לקוחים מתוכנית הטלוויזיה האהובה והפופלרית, כל זאת באמצעות ליווי מקצועי של מפיקי אירועים מובילים אשר מתמחים בהפקה של פעילות המירוץ למיליון.

המירוץ למיליון – פעילות גיבוש אטרקטיבית ומהנה במיוחד

חברת ורסה הפקות הינה חברה מובילה בתחומה אשר זוכה להמלצות רבות מהמגזר העסקי, הן בשל העובדה כי מדובר בחברה אשר מעניקה פעילויות גיבוש מקוריות במיוחד והן בשל המחירים הנוחים אשר ניתנים לקהילה העסקית. החברה מתמחה בתחום של הפקות גיבוש לעובדים, ובפרט המירוץ למיליון פעילות גיבוש אשר תאפשר לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר, כמו גם לעבוד בצוותים. למעשה, מדובר באירוע מיוחד אשר משלב מיתוג של המירוץ למיליון, החל מכרטיסיות אשר ניתנות לעובדים ובהם משימות מיוחדות אשר מתבצעות בכל רחבי הארץ או במיקום ספציפי, כאשר שימת הדגש בפעילויות היא על מתן שיתוף פעולה בין הצוותים וכן עבודת צוות אשר היא חיונית לטובת הצלחת המשימה. זאת ועוד, מעסיקים אשר ביצעו את ההפעלה הזו בעבור העובדים שלהם דיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה במיוחד ועל שיחות אשר לא הפסיקו להתקיים בסוף האירוע, וזאת בשל העובדה כי מדובר במשחק אינטרטיבקי אשר משלב פיזיות, מחשבה ובעיקר יצירתיות, כאשר רבים מהעובדים דיווחו כי הם למדו להכיר טוב יותר את העמיתים שלהם, וכתוצאה מכך מרגישים בנוח כתוצאה מאירוע חוויתי אשר גיבש אותם עם הצוותים עמם הם עובדים ביום יום, כמו גם עם עמיתים אשר לא נוצר בינהם קשר עד עתה. לכן, מדובר בפעילות בעלת חשיבות רבה הן בעבור המעסיק והן בעבור העובדים, ועל כן מדובר באירוע מומלץ במיוחד.

מעוניינים להפיק אירוע מיוחד בסגנון המירוץ למיליון? צרו קשר עם נציגי חברת ורסה הפקות

אם אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם ערך מוסף בדמות המירוץ למיליון לעובדים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי חברת ורסה הפקות באמצעות התקשרות למרכז השירות או באתר הרשמי. חברת ורסה הינה חברה אשר תעניק לכם את היכולת להפיק אירוע חוויתי אשר נועד לגבש את העובדים ובכך להעניק להם לא רק אפשרות להכיר אחד את השני, אלא גם לפעול בצורה יצירתית אשר מפעילה את כוח המחשבה וכן כוח פיזי אשר הוא הכרחי לצורך ניצחון במשחק. לקבלת פרטים נוספים אודות הפקת אירוע גיבוש בדמות המירוץ למיליון אשר מתבצע באמצעות חברת ורסה הפקות היכנסו לאתר ותוכלו להיות בטוחים כי האירוע שלכם יהיה אירוע גיבוש בלתי נשכח, חוויתי ומהנה במיוחד.