אטרקציות לבת מצווה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

אטרקציות לבת מצווה מיוחדת במינה

אירוע בת המצווה הוא האירוע המרגש ביותר בחייה של כל נערה. היא חולמת על המסיבה, האורחים והאטרקציות השונות שיהיו חלק בלתי נפרד מהיום שלה. היום המיוחד צריך להישאר לעד כחוויה יוצאת דופן ולשם כך ישנן שלל אטרקציות לבת מצווה אותן נסרוק בכתבה זו.

את בת המצווה אפשר לחגוג בכל מקום: בבית, בים, באולם ואפשר גם לצאת מהקופסה ולמצוא מקום מיוחד. חשיבה מקדימה ותכנון נכון יכולים לייצר את האירוע המושלם בכל מקום כאשר אפשר לייצר את האוויר המיוחדת על ידי דרך פרטים קטנים שיבואו לידי ביטוי בעיצוב ובפעילויות השונות שישולבו לאורך החגיגה.

אטרקציות לבת מצווה בבית

כיוון שאירוע בת המצווה יכול להיות שונה אצל כל אחת, החגיגה יכולה להיות גם בבית. המקום עצמו לא צריך להשפיע על הצלחת האירוע. כדאי מאד לחשוב על הפעלות לבת מצווה כך שכל האורחים יהיו מרוכזים במקום אחד לפחות לחלק מהזמן. לבית יש מגבלה של מקום, אך גם בת מצווה קטנה מרגישה מיוחדת כשמעניקים את הטאצ' הנכון.

ישנם שלל רעיונות לבת מצווה קטנה שיכולים להתאים לבית כמו: יצירת קיר בלונים לקישוט, הבאת צלם מגנטים שידאג שכל האורחים יוכלו ליהנות ממזכרת, דוכני מזון וכדאי גם לחשוב על טקס מרכזי שיהיה משמעותי מבחינת הילדה, ההורים וירגש גם את המוזמנים.

אטרקציות לבת מצווה באולם

היתרון של בת מצווה שמתקיימת באולם הוא בגודל של המקום, שמוביל לכך שאפשר לבצע יותר הפעלות ופעילויות. כמו בבית גם כאן אפשר להזמין צלם מגנטים וקישוטי בלונים מרהיבים, אך תודת לגודל הנערה החוגגת יכולה להיכנס לאולם על גבי מתקן ברבורים או בכל דרך אחרת שתפתיע את האורחים.

ישנן אינספור אטרקציות לבת מצווה באולם והבחירה מבין האפשרויות השונות יכולה להיות מבלבלת בתחילה. יש לזכור כי מה שמתאים לנערה אחת לא בהכרח יתאים לאחרת ולכן כדאי קודם כל לשמוע מהחוגגת כיצד היא רואה את היום המיוחד שלה. בהתאם לחלומות שלה ולרצונות של ההורים נוכל למצוא רעיונות לבת מצווה באולם שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח.

הפעלה לבת מצווה

שלא כמו בר המצווה בו יש טקס עלייה לתורה שחתן בר המצווה מתכונן אליו במשך חודשים ארוכים, לנערות אין טקס או סדר מסוים ליום הכי מיוחד. בהתאם למיקום וסוג האירוע אפשר להזמין הפעלה לבת מצווה. אם הכוונה היא לחגוג את האירוע בבית עם החברות והחברים, כדאי למצוא מפעיל או מפעילה שמתמחים בימים מסוג זה ויעבירו את המשתתפים מספר שעות של כיף. ההפעלה יכולה לערב את הילדים והיא יכולה להיות הצגה או מופע שיקסימו אותם.

ההפעלה יכולה להתאים גם לאירועים משפחתיים ועם החברים של ההורים. ניתן לשלב מופע, סדנת יצירה שמתאימה לכל גיל, להציב עמדות משחק ואפילו להזמין מופע של אמן חושים. אנחנו יכולים לראות כי ישנן שלל אטרקציות לבת מצווה ותמיד ניתן למצוא רעיונות שיתאימו בדיוק למקום ולאופי הייחודי של החוגגת.

מגוון רעיונות לבת מצווה קטנה או גדולה

לא תמיד אנחנו יודעים מאיפה להתחיל לתכנן את אירוע בת המצווה. כיוון שאין סדר של הדברים השמיים הם הגבול ואנחנו אספנו מספר רעיונות שכדאי לחשוב עליהם בתכנון:

יצירת טקס אישי מיוחד

כדאי לחשוב על טקס אישי ומיוחד ואפילו לחשוב על הדורות הבאים וליצור טקס שבעתיד הנערה תוכל ליצור עם הילדים שלה. אלו שרוצים להתחבר ליהדות יוכלו לקיים טקס הפרשת חלה. אלו שמרגישים שזה הזמן לדבר על התפתחות יוכלו להביא מפעילה שתדבר על ההתבגרות ותשלב אלמנטים שונים שיכבדו את הנערה והשינוי שהיא עוברת. אלו שרוצים להישאר עם טקס צנוע יוכלו פשוט להקריא טקסט אמיתי שבטוח ירגש גם את הנערה וגם את האורחים.

הפעלה לבת מצווה

כדאי לחשוב על הפעלה לבת המצווה. אם האירוע מתקיים בבית אפשר להביא מפעילה לפעילויות מצחיקות שונות. אם הוא מתקיים באולם אפשר לחפש גם מפעיל שיגיע עם שלל אטרקציות לבת מצווה וישאיר את האורחים נדהמים. בכל מקום אפשר לשלב תקליטן, מרקידה ולהעמיד עמדות משחק.

אטרקציות לבת מצווה שיפתיעו את כל המוזמנים

החל מכניסות לבת מצווה ועד מסיבת פול מון, היום ישנן שלל דרכים להפתיע את המוזמנים. ישנן שלל אטרקציות מיוחדות לבת מצווה וכל שצריך הוא לחלום, לשתף את החלומות עם מומחים בתחום וליצור את האירוע הבלתי נשכח.