עיצוב אירועים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

תמונות מאירועים

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

צרו איתנו קשר

עיצוב אירועים ברמה אחרת

מזל טוב! אם אתם קוראים את השורות האלו אתם כנראה בעיצומו של ארגון אירוע משמח ומשמעותי בחייכם. חתונה, בר מצווה או אפילו ברית מילה – כל אירוע הוא משמח ומיוחד בפני עצמו. אז אם כבר לחגוג, לפחות שיהיה בסטייל, עם ורסה הפקות תקבלו עיצוב מדהים עם צוות מקסים שישמח לשרת אתכם ביום המאושר בחייכם.

עיצוב אירועים

איך יודעים לעצב את האולם נכון?

בין אם מדובר באירוע רב משתתפים כמו חתונה גדולה או באירוע מצומצם יותר כמו ברית מילה בצהרי היום, לעיצוב האולם יש חשיבות מכרעת על חווית האורחים שלכם. אולם מעוצב בצורה עדכנית ונעימה עשוי להפוך עוד אירוע סטנדרטי לאירוע בלתי נשכח ואותכם לכוכבי היום. כמובן, במידה ועושים את זה נכון. כדי לעצב נכון אולם אירועים יש להתחשב בכמה פרמטרים משמעותיים, ביניהם אופי האירוע, התקציב העומד לרשותנו, שעת האירוע ועוד.

עיצוב אירועים קטנים או גדולים

כדי להפיק אירוע מרשים, כזה שיסחוט מחמאות אפילו שבוע לאחריו, אין הכרח מהותי שיהיה גרנדיוזי ורב משתתפים. ניתן להגיע לאותו האפקט גם באירוע מצומצם יחסית, ובפרט שיהיה מעוצב בהתאם. עיצוב אירוע קטן הוא מלאכה הדורשת חשיבה רבה, ואף קלה יותר מבחינה לוגיסטית. אירועי בוטיק, כאלו המכילים לא יותר מ300 משתתפים, בדרך כלל נהנים מיחס יותר אישי ואינטימי וניתנת תשומת לב רבה יותר לפרטים הקטנים, ועל כן יש לעצב את האולם בהתאם. אירוע גדול, לעומת זאת, יהנה מעיצוב ייחודי המותאם באופן אישי לאופיו.

האם עיצוב אירועים יוקרתיים שונה מכל עיצוב אחר?

עיצוב אירועי יוקרה נחשב לנישה נבדלת מעיצוב אירועים סטנדרטיים. כמובן, הקונספט העיצובי נשאר לעתים קרובות זהה לאירועים אחרים, אך החומרים, האלמנטים, היכולות הלוגיסטיות והטכניות – משתנים ללא היכר. והסיבה לכך היא, מטבע הדברים, תקציבים גדולים או אפילו בלתי מוגבלים המאפשרים את זה. כאשר אנו באים לעצב אירוע ללא מגבלת תקציב, השמים הם הגבול: להטיס כיסויים לכיסאות במיוחד מגרמניה, פרחים מסין ומפות ממקסיקו – אין דבר שלא ניתן לעשות. 

עיצוב אירועים בבית

בשורה התחתונה, אין כמו האינטימיות והחום שיש באירועים ביתיים. אירועים ביתיים מצומצמים הנערכים עם האהובים הקרובים שלנו יכולים לקבל טוויסט מעניין ברגע שעושים אותם באופן הנכון. קונספט עיצובי מתאים, מראה יוקרתי, עיצוב השולחנות ועוד – יעניקו סטייל ייחודי לאירוע הביתי, בין אם מדובר בבר מצווה, ברית או אפילו חתונה.